نمونه کارها

خدمات و سرویس آنلاین پاسخ

خدمات و سرویس آنلاین پاسخ

وب سایت پاسخ، یک وب سایت خدمات رسانی به کاربران می باشد.

کاربران توسط اپلیکیشن درخواست سرویس خود را ثبت می کنند و مدیر سایت پس از دریافت درخواست یک سرویس کار را برای سرویس درخواستی در نظر می گیرد و پس از این سرویس کار با دریافت یک نوتیفیکیشن در اپلیکیشن خود متوجه اختصاص سرویس به خود می شود و جهت انجام سرویس در روز و ساعت تعیین شده اقدام خواهد کرد.

فرآیند پرداخت هزینه سرویس هم به سه صورت کارت به کارت به حساب شرکت، پرداخت آنلاین و پرداخت نقدی به سرویس کار فرآهم می باشد.

مشاهده پروژه

یونیک دیکشنری

یونیک دیکشنری با 400.000 لغت بزرگترین دیکشنری دوسویه فارسی - انگلیسی

معرفی یونیک دیکشنری

یک دیکشنری دو طرفه فارسی – انگلیسی جزو برنامه هایی است که تقریبا هرفردی روی گوشی هوشمند خود دارد و خیلی اوقات در زندگی روزمره برای پیدا کردن معنی کلمه هایی که نمیداند به آن رجوع میکند؛ بنابراین کیفیت و سرعت و دامنه لغات این دیکشنری اهمیت بالایی پیدا میکند.

مشاهده پروژه

فروشگاه اینترنتی مبلمان پاسارگاد

فروشگاه اینترنتی مبلمان پاسارگاد

این وب سایت با سیستم مدیریت محتوی وردپرس راه اندازی شده است. این وب سایت دارای قسمت فروشگاه می باشد که کاربر به راحتی می تواند با جست و جو و انتخاب محصول مد نظر خود سفارش خود را ثبت کند.

این سایت دارای سیستم نظرسنجی در مورد محصولات می باشد که خریدار می تواند از نظرات سایر کاربران برای انتخاب محصول خود استفاده کند، همچنین بخش پرامتیازترین محصولات هم جزو بخش های جذاب این فروشگاه می باشد.

مشاهده پروژه