به آکادمی آموزش برنامه نویسی خوش آمدید

 نکات، ترفند ها و تکنیک ها در php

در این دوره آموزشی نکات کلیدی، ترفند و تکنیک ها برای کار با php آموزش داده می شود

بیشتر

 دوره آموزش الگوهای طراحی در php

در این دوره آموزشی الگوهای طراحی یا همان design pattern ها را در php با هم یاد خواهیم گرفت. سعی می شود تا اکثر الگوهای طراحی مهم آموزش داده شود.

بیشتر

 دوره آموزش وردپرس

در این سری از آموزش شما با سی ام اس بسیار محبوب wordpress آشنا خواهید شد. آموزش راه اندازی وردپرس، ساخت قالب، نصب افزونه ها و کار با افزونه ها و ... مطالبی هست که در این دوره آموزش داده خواهد شد.

بیشتر

کتابخانه vuejs

vue.js یا فریمورک ویو یک فریمورک هست که با زبان جاوااسکریپت نوشته شده است. کاربرد بیشتر vue.js برای ایجاد رابط کاربری دلپذیرتر و راحت تر در وب سایت ها می‌باشد. بطوری که با استفاده از Vue.js میتوانید وب سایتی پیاده کنید که تک صفحه ای (اصطلاحا spa یا single page application) باشد. 

تک صفحه بودن یک وب سایت باعث میشود که برای درخواست های کاربران در یک وب سایت ، نیاز به ریفرش نباشد یعنی کاربر وقتی از سایت شما استفاده میکنند این احساس را داشته باشد که یک اپلیکیشن دسکتاپ نصب کرده است یا یک برنامه رو موبایل خود اجرا کرده است . 

ویژگی مشابهی که در فریمورک Angular.js هم وجود دارد.

امروزه، توسعه ی وب یکی از بزرگترین زمینه های تجارت آنلاین است که برای تمام برنامه نویسان اهمیت دارد چه برای پروژه های انفرادی و چه برای پروژه های بزرگتر و گروهی مهم و مورد مطالعه است . 

ابزارهای زیادی توسط برنامه نویس ها مورد استفاده و تست قرار میگیرد تا یک سیستم آنلاین پیاده سازی شود و در بین این آزمون و خطاها ، ابزارهایی هستند که سربلند بیرون می آیند و نشان میدهد که آنها واقعا عالی هستند .